Hakkımızda

 

Bee Biotech ; Klinik Mikrobiyoloji ve Endüstriyel Mikrobiyoloji

2017 yılında kurulmuş olan Bee Biotech ; Klinik Mikrobiyoloji ve Endüstriyel Mikrobiyoloji sahasın da , kısa sürede ; partnerlik yaptığı dünyanın öncü şirketleri ile birlikte yeni inovasyonlar ve test metodları geliştirerek alternatif test metodlar oluşturmayı kendine ilke edinmiştir. Merkezi İstanbul’da olan firmamız, alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla çok kısa zamanda Türkiye genelin de bayileşerek ; endüstriyel mikrobiyoloji , Klinik Mikrobiyoloji alanlarında kendine sağlam bir saha açmayı planlamaktadır.

VİZYONUMUZ ;

En ileri teknolojiyi konusun da uzman iş ortakları ile kullanarak ,geniş kitlelere , işletmelere ulaşabilecek örnek ,yaygın ,bütünleşmiş hizmet sunmak ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ en üst düzeyde tutmak .

MİSYONUMUZ ;

Etik ilkelerden asla ödün vermeden  bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden;  iş ortağı odaklı  ve hizmet  memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak LABORATUVAR uygulamaların da öncü markalar arasın da  olmak.